.

Poradniki o inteligentnych instalacjach i systemie KNX

"Jestem bardziej, niż zadowolony z treści Pana publikacji - wszystkie są bardzo przydatne."
Heinz Lux, Dyrektor stowarzyszenia KNX, Bruksela, Belgia

 

 

Poradnik Inteligentny Dom

Jak uczynić swój dom Inteligentnym? (darmowy w odcinkach)

To jedyna publikacja na rynku, która ujmuje podstawowe informacje o systemach Inteligentnego Domu w przyjazną dla czytelników formę poradnika. Poradnik ten skierowany jest przede wszystkim do osób budujących dom lub mieszkanie, lecz także do instalatorów i projektantów, którzy chcą poznać podstawy, lub mieć je zebrane w jednej publikacji. Poradnik ten ma ponad 160 stron, jest dystrybuowany poprzez email w 20 odcinkach.

Inteligentny Dom - poradnik zaawansowany dla specjalistów

Poradnik zaawansowany dla specjalistów (darmowy w odcinkach)

To kontynuacja poradnika podstawowego, zawierająca bardziej szczegółowe zagadnienia dla instalatorów i projektantów. Poradnik ten ma ponad 300 stron, jest dystrybuowany poprzez email w odcinkach.

Uwaga: w poradniku tym nie ma zakresu podstawowego, proponujemy zapisanie się na oba poradniki. 

Poradnik Inteligentny Dom

Jak uczynić swój dom Inteligentnym?

To jedyna publikacja na rynku, która ujmuje podstawowe informacje o systemach Inteligentnego Domu w przyjazną dla czytelników formę poradnika. Poradnik ten skierowany jest przede wszystkim do osób budujących dom lub mieszkanie, lecz także do instalatorów i projektantów, którzy chcą poznać podstawy, lub mieć je zebrane w jednej publikacji.

Poradnik Jak nie zapomnieć o jednym kabelku?

Jak nie zapomnieć o "jednym kabelku"?

Czy wiesz, że zapominając, podczas układania instalacji, o jednym kabelku narażasz się na kucie ścian i rozpacz rodziny, że nie byłeś zapobiegliwy i nie kupiłeś najpierw naszego wykazu? To ponad 200 sugestii dla Inwestorów, Instalatorów i Projektantów instalacji elektrycznych. 

Osoby budujące dom/mieszkanie, instalatorzy i projektanci instalacji elektrycznych często zastanawiają się, jakie przewody, do jakich urządzeń są w danym domu/mieszkaniu potrzebne. Pewne rzeczy są oczywiste (oświetlenie) ale niektóre są bardzo przydatne, ale zapominane (np. zabezpieczenie sieci komputerowej przed piorunem; gniazdko zasilania ładowarki telefonu za komodą w hallu). Wertowanie setek stron ogólnych materiałów jest czasochłonne i nieefektywne. Z tym poradnikiem możesz tego uniknąć.

Poradnik Jak wykonać projekt i instalację inteligentną w systemie KNX/EIB?

Jak wykonać projekt i instalację systemu KNX?

83 strony konkretnych wskazówek dla Instalatorów i Projektantów instalacji elektrycznych KNX/EIB, a także dla Inwestorów, którzy chcą sami (lub przez zaprzyjaźnionego elektryka) zrobić projekt i instalację dla swojego Inteligentnego Domu. Wertowanie setek stron ogólnych materiałów i dziesiątek stron www jest czasochłonne i nieefektywne. Można go jednak uniknąć kupując ten poradnik.

Poradnik Jak dobrać urządzenia dla systemu KNX/EIB?

Jak dobrać urządzenia systemu KNX?

Jest już ponad 5000 urządzeń dla systemu KNX oferowanych przez 165 producentów. Jak się w tym wszystkim połapać? Jak dobrać odpowiednie urządzenie do oczekiwań użytkowników? Z tych ponad 5000 urządzeń, poradnik ten na ponad 100 stronach zawiera opisy i/lub zdjęcia ponad 200 głównych lub najciekawszych urządzeń i ich zastosowań, wraz z szeregiem porad praktycznych.

Poradnik Jak wykonać rozdzielnicę elektryczną dla systemu KNX/EIB?

Jak wykonać rozdzielnicę dla systemu KNX?

26 stron konkretnych wskazówek dla instalatorów i wykonawców rozdzielnic elektrycznych do systemu KNX/EIB. Poradnik ten krok po kroku przeprowadza czytelnika przez proces montażu konstrukcji i wyposażenia dużych rozdzielnic elektrycznych. Podpowiada również, o czym koniecznie należy pamiętać i na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Poradnik Jak uruchomić system KNX/EIB?

Jak uruchomić system KNX?

Poradnik o programowaniu urządzeń KNX w programie ETS. Czyli o uruchamianiu systemu. Ten poradnik da Ci wiedzę, jakiej oczekujesz. Zastąpi Ci on stacjonarne szkolenie z programowania, po jego przeczytaniu będziesz mógł od razu samodzielnie zaprogramować i uruchomić system KNX dla np. małego domu.

Poradnik Jak pozyskać klienta na produkty Premium?

Jak pozyskać klienta na produkty Premium?

40 stron konkretnych wskazówek dla każdego, kto oferuje swym klientom produkty klasy Premium - czyli kosztowne, luksusowe elementy dla domu, niepotrzebne większości ludziom, którzy jednak ciągle o nich marzą, a dostępne dla nielicznych, którzy uważają je za niezbędne :-) Publikacja nastawiona jest na praktyczne wskazówki, które można zacząć stosować od razu.

Poradnik Instalacje - wzorce dokumentów

Instalacje - wzorce dokumentów

Udostępniamy wzorce dokumentów, opracowanych przez ekspertów z firmy SMARTech i skonsultowanych z prawnikami. Oprócz wzoru umowy o wykonanie instalacji, udostępniamy m.in. protokoły odbioru instalacji, dokumenty związane z weryfikacją systemu, a nawet – wezwania do zapłaty.

Zestaw poradników KNX

Zestaw wszystkich poradników

Wszystkie powyższe poradniki ze wszystkimi dodatkami (łącznie ponad 1100 stron wiedzy)  możesz kupić w zestawie 50% taniej.

Zestaw poradników KNX

Fragmenty wszystkich poradników

Zestaw testowy wszystkich poradników. Być może wahasz się, czy wiedza w nich zawarta spełni Twoje oczekiwania, być moze nie masz pewności, że jest ona warta swej ceny. Jeśli tak - to jest okazja dla Ciebie - 230 stron wybranych jako miarodajne dla wszystkich poradników za jedyne 77zł.

 

Projekt instalacji Inteligentnego Domu

 

Na podstawie tego projektu możesz nauczyć się, jak wykonywać projekty Inteligentnego Domu, ale też stworzyć nowy projekt modyfikując ten wzorzec.

 

Tylko inteligentna instalacja elektryczna (a w projekcie są też inne) w domu 200m2 to ponad 171 modułów w rozdzielnicy, 130 kabli wychodzących z rozdzielnicy na obiekt i kilka tysięcy połączeń.

Na stworzenie takiego projektu, doświadczony projektant potrzebuje 112 godzin.

A Ty, w dwie minuty możesz pobrać kompletny projekt.

 


 

Projekt systemu KNX/EIB dla programu ETS

Ten zestaw pozwoli Ci szybko uruchomić system KNX/EIB nawet jeśli nie jesteś biegły w programie ETS.

Zawiera bazę danych i projekt dla programu ETS oraz wykaz zaimplementowanych funkcji w domu 200m2 o typowym rozkładzie.
 

Zestaw ten możesz poznać i zamówić tutaj.

 


Za mało wiedzy? Znacznie więcej znajdziesz w poradnikach. Kliknij tu i poznaj je!Chcesz wiedzieć więcej o nowoczesnych instalacjach? Zapisz się na darmowy poradnik.

imię e-mail jestem


Dodaj komentarz:

Komentarze:

W dniu 2010-03-03, Niezalogowany napisał:Odp.: Poradniki dla specjalistów

Witam i pozdrawiam- chcę wyrazić swoją opinie na temat prezentowanych opisów o systemie inteligentny dom. Jest to ciekawy materiał ale mnie interesują bardziej sprawy przedstawione schematycznie, instalacja elektryczna. A najbardziej w obecnej chwili szukam systemu, ktury można wykorzystać na już wykonanej instalacji elektrycznej. Chodzi mi o moduły, które instaluje się w puszki. Pozdrawiam i do usłyszenia, Czesław. 

  • Darmowy Poradnik

    Email
    Imię
    Jestem

    Akceptuję politykę prywatności!